KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177604
nr 1417 7604
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1930, Marin. Olja på duk, 64x114, yttermått inklusive ram: 78x127 cm
Kondition: slitage
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:35:17
3.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr